Павло ВікторОснови і механічний рух

ФІЗИКА

Просто і зрозуміло про фундаментальну науку Хочу цю книгу
500 000+
підписників

ПРО АВТОРА

Одесита Павла Андрійовича Віктора не просто так називають учителем фізики, який підкорив світ. 2020 року він отримав «Срібну кнопку YouTube» за перші 100 000 підписників на своєму каналі. Сьогодні їх число сягає понад 500 тисяч. Перші записи уроків Павло Андрійович почав викладати в мережу 2014-го - для учнів Рішельєвського ліцею, які були відсутні в класі. Коли з’ясувалося, що уроки дивляться далеко за межами Одеси, сяйнула ідея створити повноцінний канал з фізики. За цей час уроки в усьому світі - від США та Європи до Далекого Сходу - переглянули вже понад 25 млн разів. Серед глядачів — школярі, студенти й дорослі. Мільйони людей змогли зрозуміти фізику та засвоїти матеріал, який з різних причин не давався їм у школі.

ДЛЯ КОГО ЦЯ КНИГА

ШколярамДля тих, хто готується стати студентом, хоче підготуватися до шкільних іспитів або ЗНО.
СтудентамДля тих, хто хоче підтягнути свої знання з предмету, який з тієї чи іншої причини не давався йому в школі.
ДорослимДля тих, хто хоче відкрити для себе велику та дивовижну науку, краще розуміти всесвіт та його явища.
Замовляйте книгу просто зараз! Хочу цю книгу

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Дивитися відео з уроку
НАВІЩО ВАМ ФІЗИКА
Коли Ви вивчаєте фізику - починаєте бачити красу в звичайних явищах. Навіть можете пояснити, чому, наприклад, небо блакитне, або природу виникнення блискавки. Для людини, яка цього не розуміє, блискавка - страхітливий спалах, а фізик бачить у ній фізичне, електричне, теплове, звукове та магнітне явища. Адже фізика навчає із складних явищ виокремлювати прості, а потім вивчати їх у зручніших умовах. Знання з фізики - це ваші зір і слух. Органи відчуттів, що дають змогу бачити й чути те, чого не помічають інші.

Навіть якщо Ви не плануєте вступати на фізичний факультет і присвячувати своє життя науці, знання з фізики дають вам змогу значно краще й упевненіше орієнтуватися в цьому світі. Зрозуміти і пояснити всі явища та процеси, що відбуваються навколо, а також отримати найвищі бали на іспитах з фізики.
ПРИЧИНИ ПРИДБАТИ
Автор книги - вчитель, популяризатор науки, автор YouTube-каналу про фізику, на який підписані 500 000 користувачів.
Книга, яка допоможе Вам підготуватися до шкільних іспитів, ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів.
Фундаментальні знання про всесвіт, його чудеса та явища максимально простими і зрозумілими словами.
ФРАГМЕНТИ КНИГИ
ЗАМОВИТИ КНИГУ
-+
ВСЬОГО:240ГРН.
Замовити зараз